olej, sklejka
55 x 40 cm
NEW
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 10 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 12 z aukcji 28 maja 2024
akwarela, papier
47 x 69.7 cm
NEW
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 28 maja 2024
olej, tektura
39.8 x 49.6 cm
NEW
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Estymacje:
25 000 zł - 30 000 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 28 maja 2024
olej, tektura
40.2 x 60.4 cm
NEW
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
4 000 zł - 6 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 28 maja 2024
akwarela, papier
48.5 x 35 cm
NEW
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 10 000 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 28 maja 2024
pastel, papier żeberkowy
43.5 x 29 cm
NEW
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 28 maja 2024
gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
14.7 x 30.6 cm
NEW
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 8 000 zł
olej, tektura
16 x 34 cm
NEW
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
7 000 zł - 10 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 28 maja 2024
olej, płótno
60.4 x 73 cm
NEW
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 28 maja 2024
7.5 x 12 cm
NEW
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 2 000 zł
akwarela, gwasz, ołówek, papier nakl. na tekturę
34.5 x 49 cm
NEW
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 28 maja 2024
olej, tektura
39 x 33.3 cm
NEW
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł