Pozycja nr 29 z aukcji 28 maja 2024
22.7 x 15.7 cm
NEW
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 30 z aukcji 28 maja 2024
olej, płótno
61 x 92 cm
NEW
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 28 maja 2024
olej, sklejka
30.3 x 40 cm
NEW
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 16 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 28 maja 2024
olej, tektura
48 x 68 cm
NEW
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 28 maja 2024
olej, tektura naklejona na płytę spilśnioną
13 x 17.6 cm
NEW
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 28 maja 2024
olej, płótno
81 x 100 cm
NEW
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 14 000 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 28 maja 2024
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 12 000 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 28 maja 2024
olej, tektura
39 x 33.3 cm
NEW
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 28 maja 2024
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 28 maja 2024
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
olej, płótno naklejone na tekturę
17.7 x 28.5 cm
NEW
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Estymacje:
4 000 zł - 6 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 28 maja 2024
akwarela, papier
22 x 30.5 cm
NEW
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 10 000 zł