olej, płótno dublowane
49 x 41.2 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
olej, tektura naklejona na sklejkę
60 x 72.8 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
76 000 zł
Pozycja nr 68 z aukcji 10 grudnia 2023
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, płótno dublowane
44.7 x 86 cm
Cena wywoławcza:
48 000 zł
Cena uzyskana:
48 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, tektura
18 x 14 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 900 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 10 grudnia 2023
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 10 grudnia 2023
akwarela, ołówek, papier
55 x 100 cm
Pozycja nr 10 z aukcji 10 grudnia 2023
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana: