35.3 x 43.2 cm
Pozycja nr 8 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, płótno
82 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
174 000 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, płótno
29 x 61 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 80 z aukcji 10 grudnia 2023
akwarela, gwasz, papier
16.7 x 23.3 cm
Pozycja nr 79 z aukcji 10 grudnia 2023
akwarela, gwasz, papier
20.8 x 39.9 cm
Pozycja nr 69 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, płótno
61 x 45.6 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 65 z aukcji 10 grudnia 2023
gwasz, papier naklejony na tekturę
55.5 x 43.5 cm
Pozycja nr 15 z aukcji 10 grudnia 2023
63.8 x 49 cm