olej, sklejka naklejona na sklejkę
92.2 x 72.3 cm
olej, tektura naklejona na sklejkę
60 x 72.8 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
76 000 zł
Pozycja nr 68 z aukcji 10 grudnia 2023
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, tektura
18 x 14 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 900 zł
olej, tektura
27.5 x 33 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 18 grudnia 2023
srebro częściowo złocone
12.9 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
akwarela, gwasz, ołówek, guma arabska, tektura
17.4 x 11.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
akwarela, papier
15 x 9.6 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
olej, sklejka
34.5 x 28.6 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, karton naklejony na tekturę
36.4 x 41.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł