Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
89 000 zł
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
olej, tektura
16.5 x 39 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
olej, tektura
65 x 81 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
40 700 zł
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 9 marca 1997
olej, tektura
94.4 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
76 000 zł
olej, płótno
55.5 x 98 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
40 500 zł
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
121 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 8 grudnia 1996
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 500 zł
olej, tektura
68.5 x 100.7 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł