Pozycja nr 2 z aukcji 8 grudnia 2019
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 6 października 2019
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 16 czerwca 2019
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 16 czerwca 2019
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 17 marca 2019
olej, tektura nabita na krosno
70 x 98 cm
Cena wywoławcza:
260 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 17 marca 2019
olej, płótno naklejone na tekturę
40.3 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 56 z aukcji 17 marca 2019
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 17 marca 2019
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
104 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 14 października 2018
Cena wywoławcza:
75 000 zł
Cena uzyskana:
91 000 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 17 czerwca 2018
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 58 z aukcji 17 czerwca 2018
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
220 000 zł
Cena uzyskana:
245 000 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 15 października 2017
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
170 000 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 15 października 2017
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
154 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 13 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 13 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 11 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
230 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 11 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 11 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana: