Fraza: "Wywiórski"
126
3
4
5
6
7
Michał Gorstkin Wywiórski
8 czerwca 1997
LAS ZIMą
olej, tektura
39.7 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
8 czerwca 1997
PRZEZ GŁĘBOKIE ŚNIEGI
olej, płótno
67.2 x 107.4 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
53 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
8 grudnia 1996
CZERKIESI W GóRACH
olej, deska
42.2 x 27.9 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
2 czerwca 1996
NA PRZEłęCZY
olej, płótno
62.5 x 91 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
10 marca 1996
OSTATNI PROMIEń - MOTYW Z PODOLA
olej, tektura
35 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 300 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
Pozycja nr 57 z aukcji
22 grudnia 1991
ZIMA NA WSI
olej, płótno
76 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
3
4
5
6
7