Pozycja nr 70 z aukcji 13 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 11 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 11 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 11 grudnia 2016
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 11 grudnia 2016
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 16 października 2016
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 16 października 2016
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 19 czerwca 2016
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 20 marca 2016
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 20 marca 2016
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 6 grudnia 2015
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 6 grudnia 2015
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
Pozycja nr 85 z aukcji 18 października 2015
olej, płótno naklejone na tekturę
17.7 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 1 lipca 2015
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 14 grudnia 2014
Pozycja nr 57 z aukcji 12 października 2014
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana: