Pozycja nr 43 z aukcji 21 czerwca 2020
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 9 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 8 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 22 marca 2020
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 22 marca 2020
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 8 grudnia 2019
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 8 grudnia 2019
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 6 października 2019
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 16 czerwca 2019
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 16 czerwca 2019
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 17 z aukcji 17 marca 2019
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 69 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 6 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
Pozycja nr 61 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 6 lutego 2018
olej, płótno naklejone na tekturę
17.7 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
3 300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 28 z aukcji 15 października 2017
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 15 października 2017
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł