Pozycja nr 59 z aukcji 11 października 2009
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 85 z aukcji 31 maja 2009
olej, płótno naklejone na tekturę
17.7 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 1 kwietnia 2009
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 1 kwietnia 2009
18 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 31 z aukcji 22 marca 2009
38 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 63 z aukcji 7 grudnia 2008
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 70 z aukcji 7 grudnia 2008
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 7 grudnia 2008
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
91 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 1 czerwca 2008
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
Pozycja nr 75 z aukcji 1 czerwca 2008
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 16 marca 2008
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 78 z aukcji 16 marca 2008
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 114 z aukcji 9 grudnia 2007
41 x 70.6 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 18 marca 2007
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 8 października 2006
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 25 czerwca 2006
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 59 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 60 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 26 marca 2006
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł