Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
akwarela, karton
52 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
olej, tektura
47 x 68 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
pastel, płótno
90.5 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
69 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
olej, płótno
59 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
akwarela, karton
63.5 x 44 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
akwarela, papier
37.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł