olej, płótno
53 x 66 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, tektura
72 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
olej, płótno
61 x 52.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
10 100 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
49.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
olej, tektura
51 x 71 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 800 zł
olej, sklejka
25 x 45 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
olej, deska
50 x 39.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
15 700 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł