olej, płótno
83 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
480 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
68.5 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
akwarela, karton
63.5 x 44 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, dykta
50 x 88 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, papier
27 x 38 cm
Cena wywoławcza:
2 600 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Pozycja nr 64 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł
olej, płótno
49 x 69 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
olej, płótno
83 x 95 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
akwarela, papier
15 x 30 cm
Cena wywoławcza:
420 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 90 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
21.5 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
550 zł
Cena uzyskana:
650 zł
Cena wywoławcza:
590 zł
Cena uzyskana:
590 zł