olej, tektura
65.5 x 99 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
61 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
30 x 22 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, sklejka
37 x 57.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
Pozycja nr z aukcji 10 grudnia 1995
olej, płótno
66.5 x 118 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
olej, płótno
60.5 x 48.7 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, tektura
37 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
olej, tektura
70 x 50 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
16 300 zł
olej, płótno
84.5 x 90.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 700 zł