tempera, gwasz, karton
46 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
pastel, akwarela, papier czarny
31.8 x 23.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
olej, dykta
33 x 40.3 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 400 zł
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, płótno
75 x 96 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
olej, płótno
72 x 62 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 600 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 200 zł
79.5 x 57.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
21.7 x 30.3 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 300 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 29 września 1991
olej, płótno
21.5 x 32 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 29 września 1991
akwarela, karton
30.5 x 58 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana: