olej, dykta
28 x 36 cm
Cena wywoławcza:
750 zł
Cena uzyskana:
750 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
olej, płótno
85 x 120 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 62 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
83 x 95 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Cena wywoławcza:
6 900 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
69.5 x 106 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
Pozycja nr 93 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł
akwarela, gwasz, kość słoniowa
9.5 x 7.5 cm
Cena wywoławcza:
650 zł
Cena uzyskana:
650 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, dykta
50 x 88 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł