Pozycja nr 67 z aukcji 11 grudnia 2005
olej, płótno naklejone na tekturę
77 x 62 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 11 grudnia 2005
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
tusze barwne, pióro, papier
22.1 x 32.1 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 22 listopada 2005
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
akryl, płótno
73 x 92 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 22 listopada 2005
gwasz, akwarela, papier
37.5 x 36.3 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
akryl, papier
16.8 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 22 listopada 2005
tusz pędzel, gwasz, papier
21.6 x 27 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
tusz pióro, papier kremowy
42.3 x 30 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
100 zł
fotografia barwna
45.5 x 30.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
fotografia sepiowa
30 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana: