olej, płótno
66 x 120 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 24 listopada 1991
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
olej, dykta
36 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr z aukcji 24 listopada 1991
48 x 62 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, płótno
39 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
akwarela, tektura
17.8 x 25 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 53 z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
65 x 50 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 35 z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
72 x 90.5 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
36 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
olej, tektura
34.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 850 zł
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
950 zł
akwarela, papier
19.5 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
310 zł