Pozycja nr z aukcji 12 maja 1991
olej, płótno
29.3 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
43 x 33 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
700 zł
olej, płótno
40 x 53 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
akwarela, ołówek, papier
31 x 23 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 128 z aukcji 12 maja 1991
olej, deska
25 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 117 z aukcji 12 maja 1991
Cena wywoławcza:
2 050 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 129 z aukcji 12 maja 1991
olej, płótno
52 x 68 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Pozycja nr 107 z aukcji 12 maja 1991
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
2 900 zł
olej, tektura
27 x 22 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
450 zł
Pozycja nr 121 z aukcji 12 maja 1991
Cena wywoławcza:
2 900 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł