Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
67 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 600 zł
olej, płótno
58 x 37 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 700 zł
olej, płótno
73 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
olej, płótno
43.5 x 35.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
26.5 x cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
olej, płótno
49 x 79.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
12 500 zł
olej, deska
58.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 600 zł
olej, deska
32.5 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
akwarela, papier
36.5 x 26.2 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
21 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł