Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 900 zł
olej, płótno
49 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
21 500 zł
olej, płótno
80 x 131 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
olej, płótno
53 x 43 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, tektura
58 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 450 zł
olej, płótno
104.5 x 180 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
olej, deska
22 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
olej, płótno
74 x 108 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
olej, płótno
44 x 59 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, deska
43 x 32 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
olej, płótno
110 x 59 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
19 200 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
20 700 zł