Pozycja nr 38 z aukcji 6 listopada 2005
olej, sklejka
42.2 x 56.4 cm
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
165 000 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
65.7 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
36 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 6 listopada 2005
olej, płótno naklejone na tekturę
24.3 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
olej, płótno
75.3 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
olej, płótno
60.8 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 29 z aukcji 6 listopada 2005
olej, płótno
64.5 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 6 listopada 2005
akwarela, gwasz, papier
25 x 29.8 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 6 listopada 2005
olej, papier naklejony na tekturę i na deskę
14.2 x 21.2 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł