olej, płótno
51 x 40.7 cm
Cena wywoławcza:
10 100 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
97.5 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr z aukcji 19 listopada 2000
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
88.3 x 69.8 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
92 x 60 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
132.5 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, płyta pilśniowa
131 x 96.5 cm
Cena wywoławcza:
4 100 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
olej, płótno
55 x 46 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana: