79 x cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
50 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
61 x 45.2 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
olej, sklejka
61 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
100 000 zł
71 x 31 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, płótno
68.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
akwarela, papier
42.5 x 76 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł