Pozycja nr 58 z aukcji 23 września 1990
Cena wywoławcza:
850 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
350 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 56 z aukcji 23 września 1990
olej, dykta
44 x 55 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 23 września 1990
olej, płótno
42 x 53 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 23 z aukcji 23 września 1990
olej, płótno
49 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
1 750 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, płótno
73 x 56 cm
Cena wywoławcza:
420 zł
Cena uzyskana:
olej, dykta
23 x 33 cm
Cena wywoławcza:
350 zł
Cena uzyskana: