Pozycja nr 8 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
31 x 22.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 5 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 9 z aukcji 24 maja 1992
53.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
akwarela, papier
22.5 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
110 zł
Cena uzyskana:
210 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
62.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 24 maja 1992
tempera, kredka, tektura
81 x 61 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
36.5 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 3 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
22.5 x 16 cm
Cena wywoławcza:
110 zł
Cena uzyskana:
180 zł
akwarela, papier
17.5 x 24 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
45 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 750 zł
Cena uzyskana: