61 x 45.2 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
olej, sklejka
61 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
100 000 zł
71 x 31 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, płótno
68.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
akwarela, papier
42.5 x 76 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
akwarela, papier
50.2 x 72.2 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, tektura
34 x 48.2 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, karton
40.5 x 59 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 100 zł