olej, tektura
72 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
olej, tektura
41 x 33 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
olej, tektura
48 x 65 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
74 x 96.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 300 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr z aukcji 20 grudnia 1992
olej, deska
25 x 18 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
akwarela, papier
60 x 78 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
olej, płótno
69 x 58 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
olej, płótno
145.5 x 105 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł