Pozycja nr 19 z aukcji 8 kwietnia 2001
olej, płyta pilśniowa
68.8 x 99.8 cm
Cena wywoławcza:
13 400 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
59.5 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Cena wywoławcza:
3 100 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 8 kwietnia 2001
olej, płótno
97 x 146 cm
Cena wywoławcza:
3 400 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 8 kwietnia 2001
Cena wywoławcza:
4 600 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, płótno
100 x 140 cm
Cena wywoławcza:
5 100 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 8 kwietnia 2001
103 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 28 z aukcji 8 kwietnia 2001
olej, płótno
100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
60 400 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 8 kwietnia 2001
Cena wywoławcza:
5 100 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 8 kwietnia 2001
96.5 x 68.5 cm
Cena wywoławcza:
12 400 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł