Pozycja nr 48 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 49 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 42 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
olej, płótno naklejone na tekturę
32.7 x 40.8 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana: