48.5 x cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Pozycja nr z aukcji 4 grudnia 1997
olej, płótno
68.3 x 61 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
olej, płótno
77.5 x 113.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
olej, płótno
60.5 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
olej, deska
15.8 x 23.2 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
olej, tektura
20.5 x 15.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
akwarela, papier
35.5 x 46 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł