Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
olej, płótno
59 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
akwarela, karton
63.5 x 44 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, płótno
61 x 38 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
550 zł
olej, tektura
24.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr z aukcji 20 grudnia 1992
olej, płótno
46.5 x 71 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
olej, płótno
60 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł