Pozycja nr 44 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
51 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
21 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
67 x 86.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
olej, płótno
75.5 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
60.8 x 90 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 800 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, sklejka
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
13 100 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, tektura
69.7 x 98 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 7 czerwca 1998
akwarela, karton
21 x 47 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana: