olej, płótno
80.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
230 000 zł
Cena uzyskana:
290 000 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
34.3 x 94 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
83 x 72 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
65.5 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
34 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
28 x 22.2 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
28 x 23 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
42.3 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
35.2 x 45 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
71 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł