Pozycja nr 72 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, pastel, kredka, papier
69 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 65 z aukcji 16 grudnia 1990
kredka, pastel, gwasz, papier
42.5 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł
Pozycja nr z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Pozycja nr 92 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
24 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
590 zł
Cena uzyskana:
590 zł
olej, płótno
83 x 95 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
olej, płótno
85 x 120 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
15 x 30 cm
Cena wywoławcza:
420 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
olej, płótno
43.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana: