Pozycja nr z aukcji 4 grudnia 1997
olej, płótno
45.2 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, płótno
44.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
olej, płótno
47.5 x 38 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
olej, płótno
45 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
82 x 105.5 cm
Cena wywoławcza:
290 000 zł
Cena uzyskana:
342 000 zł
olej, płótno
49 x 61 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
43 000 zł
olej, płótno
51 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
47 000 zł
olej, płótno
82.3 x 63.2 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł