69 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
pastel, płótno
90.5 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
olej, płótno
81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
akwarela, karton
52 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, płótno
121 x 151 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
olej, sklejka
79 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
olej, płótno
104 x 90 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
olej, płótno
75.5 x 58 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, tektura
27 x 21.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł