Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 56 z aukcji 28 lipca 1991
49.8 x 35 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr z aukcji 28 lipca 1991
akwarela, tusz, papier
42 x 62 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 62 z aukcji 28 lipca 1991
21.5 x 35 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 63 z aukcji 28 lipca 1991
akwarela, papier
54 x 32 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
tempera, akwarela, karton
37.2 x 51 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 68 z aukcji 28 lipca 1991
akwarela, papier
36.7 x 26.2 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
38 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 92 z aukcji 28 lipca 1991
olej, dykta
21 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
49 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 16 czerwca 1991
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł