olej, płótno
61.5 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 1 marca 1992
olej, tektura
50 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 62 z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
3 800 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
74 x 54 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
76 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 85 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, płótno
38.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 22 grudnia 1991
olej, płótno
64 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, płótno
60.5 x 43 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
olej, tektura
52 x 65 cm
Cena wywoławcza:
180 zł
Cena uzyskana:
180 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
50 x 75 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana: