tusz, akwarela, papier
25 x 30 cm
Cena wywoławcza:
315 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, dykta
23 x 33 cm
Cena wywoławcza:
350 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
33.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
1 050 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr 58 z aukcji 23 września 1990
Cena wywoławcza:
850 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 23 września 1990
olej, dykta
44 x 55 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, płótno
70 x 101 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana: