Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, płótno
61 x 52.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
10 100 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
olej, płótno
141 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 200 zł
olej, płótno
60 x 41 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
akwarela, papier
17.5 x 24 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
40 x 56 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
45 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 750 zł
Cena uzyskana: