Pozycja nr 0 z aukcji 18 listopada 2002
astralografia, papier
67 x 49.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
750 zł
tusz pióro, papier
35.5 x 55.7 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
450 zł
38.5 x 54.7 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
drzeworyt, bibułka krem.
14.6 x 17.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
150 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
150 zł
inna
21.6 x 18.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
150 zł
akwaforta, miękki werniks
30.2 x 22 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
150 zł
techniki metalowe
73.3 x 42 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
350 zł
litografia, papier
43 x 34 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
sucha igła, ruletka, ręcznie kolorowana
39.3 x 57.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
250 zł
miedzioryt, papier
20 x 26 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł