Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, dykta
50 x 88 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, płótno
43.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
olej, dykta
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
4 800 zł
Cena uzyskana:
9 400 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 16 grudnia 1990
33 x 33 cm
Cena wywoławcza:
80 zł
Cena uzyskana:
90 zł
Pozycja nr 62 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
olej, płótno
71.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Pozycja nr 90 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
21.5 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
550 zł
Cena uzyskana:
650 zł
Pozycja nr z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
83 x 95 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Pozycja nr 93 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, papier
27 x 38 cm
Cena wywoławcza:
2 600 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, płótno
49 x 69 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł