Pozycja nr 13 z aukcji 1 marca 1992
olej, tektura
47 x 34 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr z aukcji 1 marca 1992
olej, płótno
72 x 42 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
34 x 51 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 1 marca 1992
olej, płótno
29.5 x 39.5 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
43 x 34 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
61.5 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
700 zł
olej, płótno
76 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 62 z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
3 800 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
32.5 x 47 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
olej, tektura
52 x 65 cm
Cena wywoławcza:
180 zł
Cena uzyskana:
180 zł
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
400 zł