Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 18 listopada 2002
litografia, papier
50.8 x 44 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 150 zł
litografia, papier
72.5 x 71 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 050 zł
48 x 61.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
litografia, papier
34 x 21 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
akryl, olej, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 76 z aukcji 17 listopada 2002
collage: tkaniny, koronki, pasmanteria
50 x 39 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Cena wywoławcza:
5 700 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 17 listopada 2002
olej, płótno
60.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
3 700 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 72 z aukcji 17 listopada 2002
akryl, płótno
50.5 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
4 100 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 71 z aukcji 17 listopada 2002
Cena wywoławcza:
5 300 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł