Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, deska
28 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
30 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
43.8 x 69.3 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
akwarela, papier
70.5 x 94 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
olej, płótno
55 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
12 100 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
41.5 x 55 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana: