olej, płótno
95 x 107 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
950 zł
olej, dykta
36 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
olej, płótno
66 x 120 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 24 listopada 1991
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 53 z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
65 x 50 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
24 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
5 200 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
olej, płótno
44 x 67 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
36 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
23 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
olej, tektura
71 x 95 cm
Cena wywoławcza:
5 400 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł