Pozycja nr z aukcji 9 października 1994
olej, deska
35 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
akwarela, papier
99 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
45.5 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 200 zł
olej, płótno
86.5 x 116.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
140 x 59 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
12 500 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr z aukcji 12 czerwca 1994
akwarela, papier
95 x 84 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
akwarela, karton
52 x 69 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
17.3 x 21.2 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł