olej, deska
43.5 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
95 000 zł
Pozycja nr z aukcji 9 października 1994
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
olej, sklejka
33 x 51.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
olej, tektura
36 x 100 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, płótno
57 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
olej, płótno
65.5 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
83 000 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
21 x 17.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł