Pozycja nr 26 z aukcji 15 grudnia 2002
olej, tektura
25.5 x 35 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 15 grudnia 2002
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
akwarela, gwasz, papier
22.8 x 30.9 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 15 grudnia 2002
olej, deska
46 x 38 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
105 000 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 18 listopada 2002
litografia, papier
70 x 52 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 050 zł
litografia, papier
40 x 31 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 350 zł
litografia, papier
55.5 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
7 550 zł
litografia, papier
9.5 x 17.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
litografia, papier
63.7 x 49 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 250 zł
tusz, pióro, druk, papier
29 x 41.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
miedzioryt, papier
14 x 19 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
350 zł