Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
kredka, węgiel, papier
32.5 x 47 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
49 x 74 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
62.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
700 zł
olej, płótno
68.5 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
46 x 67 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
72 x 42 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 9 z aukcji 24 maja 1992
53.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
36 x 52 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
900 zł