Pozycja nr z aukcji 10 grudnia 1995
olej, płótno
36 x 46 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
31.5 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 100 zł
akwarela, papier
39 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
34 x 50.3 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
38.7 x 30.7 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, tektura
97.5 x 67.3 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 700 zł
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
olej, sklejka
59.5 x 77.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
54 x 66 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł