Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Pozycja nr z aukcji 11 grudnia 1994
olej, tektura
33.5 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
olej, deska
43.5 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
95 000 zł
60 x 94.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
olej, płótno
70.5 x 120.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
60.5 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
15 600 zł
olej, płótno
42.5 x 30 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
akwarela, papier
24.6 x 35.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
olej, płótno
130 x 99 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, tektura
33.5 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
olej, tektura
50 x 71 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł