Pozycja nr z aukcji 9 marca 1997
olej, płótno
140 x 59 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
akwarela, karton
52.5 x 97 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
olej, płótno
54.5 x 89 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, płótno
88.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
37 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
olej, płótno
63.5 x 96 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
270 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
15 500 zł
olej, płótno
26 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
57 000 zł
olej, płótno
18 x 34.4 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 600 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
13 500 zł