Pozycja nr z aukcji 20 marca 1994
olej, tektura
41 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
olej, płótno
54.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł
olej, płótno
53 x 41 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
35.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
olej, deska
46 x 38 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 200 zł
olej, deska
32 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
olej, płótno
45 x 55.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
50 x 68 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana: