olej, tektura
31.2 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
105 x 75 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
55 x 45 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
37 x 66 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
olej, płótno
82.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
28 500 zł
Pozycja nr z aukcji 2 czerwca 1996
12.7 x 9.2 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
70.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
olej, płótno
52 x 65 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 200 zł
olej, płótno
51 x 70.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
20 500 zł