olej, płótno
67.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł
olej, płótno
56 x 88 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, tektura
48.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
akwarela, karton
70 x 98.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
69.5 x 99 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr z aukcji 11 czerwca 1995
olej, płótno
62.5 x 75 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
olej, tektura
34 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
52.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
32 500 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
olej, płótno
68 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
olej, płótno
48.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
olej, tektura
64 x 43 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł