Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
72 x 42 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 24 maja 1992
tempera, kredka, tektura
81 x 61 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
68.5 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 20 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
49 x 74 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr z aukcji 1 marca 1992
olej, płótno
72 x 42 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
51 x 52 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
olej, deska
33.5 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 1 z aukcji 1 marca 1992
akwarela, papier
21 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 1 marca 1992
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 1 marca 1992
akwarela, papier
51 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł