akwarela, papier
57.5 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
130 000 zł
olej, płótno
55.2 x 46.3 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
145 000 zł
olej, tektura
58 x 41.4 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
28 500 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, deska
30 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
180 000 zł
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
Pozycja nr z aukcji 2 czerwca 1996
olej, płótno
52 x 66.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
67.5 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł