olej, płótno
29.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, tektura
51 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 20 marca 1994
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
olej, tektura
62.5 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
Pozycja nr z aukcji 20 marca 1994
olej, tektura
63.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, tektura
37.5 x 97 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Pozycja nr z aukcji 21 grudnia 1993
olej, płótno
27 x 22 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
akwarela, papier
27.5 x 23 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
55 x 42 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
olej, płótno
74 x 99 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, płótno
21.5 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł