olej, płótno
60.5 x 43 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr 62 z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
3 800 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
20 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
55 x 89 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 400 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 24 listopada 1991
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
12 x 19 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
44 x 67 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
71 x 95 cm
Cena wywoławcza:
5 400 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 24 listopada 1991
olej, tektura
29.7 x 58 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 24 listopada 1991
olej, dykta
99 x 124 cm
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
17.5 x 13.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, płótno
39 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł