olej, płótno
55 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
12 100 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
41.5 x 55 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
73 000 zł
olej, deska
20 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
36.5 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
olej, tektura
40 x 100 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, tektura
30 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł