olej, płótno
30.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
47 000 zł
olej, płótno
36 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, tektura
25 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
olej, sklejka
70.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, tektura
49.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
13 900 zł
33 x 48 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł