Pozycja nr z aukcji 20 marca 1994
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
13 300 zł
akwarela, papier
94.5 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł
olej, płótno
53 x 41 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
olej, płótno
35.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
olej, deska
46 x 38 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
olej, płótno
34 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
31.5 x 23.2 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
11 700 zł
olej, płótno
42.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
akwarela, papier
52.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
800 zł
akwarela, karton
31 x 45.3 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 600 zł