olej, płótno
55 x 78 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
41.5 x 31 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr z aukcji 11 czerwca 1995
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
58 x 57 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
56 x 88 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, płótno
45 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
67.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł
olej, płótno
70 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
olej, płótno
32.5 x 41 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
48.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł