Pozycja nr 38 z aukcji 21 października 2001
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 21 października 2001
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
mieszana (rzemiosło)
x cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 71 z aukcji 21 października 2001
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Pozycja nr 72 z aukcji 21 października 2001
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 21 października 2001
mieszana (rzemiosło)
x cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Pozycja nr 74 z aukcji 21 października 2001
mieszana (rzemiosło)
x cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 75 z aukcji 21 października 2001
mieszana (rzemiosło)
x cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Pozycja nr 76 z aukcji 21 października 2001
mieszana (rzemiosło)
x cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 78 z aukcji 21 października 2001
mieszana (rzemiosło)
x cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
olej, płótno
29 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
100 000 zł