olej, płótno
32 x 25.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
43 x 60 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, tektura
19 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
olej, płótno
108.5 x 74.2 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
49 500 zł
olej, deska
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
21 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
olej, płótno
57 x 89 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
olej, deska
30.6 x 23.2 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
akwarela, karton
31 x 62 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
olej, płótno
48 x 68 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł