Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
60.5 x 45 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
akwarela, karton
50 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
olej, tektura
35 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
olej, płótno
38.2 x 52.7 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł
olej, płótno
55 x 78 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr z aukcji 11 czerwca 1995
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
39 x 48 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł