49.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
48 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
akwarela, papier
46 x 67 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
36 x 52 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
65.5 x 90 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
akwarela, papier
17.5 x 24 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
kredka, węgiel, papier
32.5 x 47 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
36.5 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 14 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
40 x 56 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana: