Pozycja nr 32 z aukcji 1 marca 1992
olej, płótno
29.5 x 39.5 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 1 marca 1992
olej, tektura
47 x 34 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 1 marca 1992
olej, tektura
50 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr z aukcji 1 marca 1992
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
650 zł
olej, płótno
59.5 x 78.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 1 marca 1992
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, tektura
34 x 51 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
olej, płótno
61.5 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
700 zł
akwarela, kredka, gwasz, papier
46.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
10 600 zł
akwarela, papier
31.5 x 25 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
750 zł
olej, płótno
43 x 34 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 1 marca 1992
22 x 68 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł