olej, deska
20 x 36.6 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
olej, płótno
50.5 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
123 500 zł
olej, płótno
14.5 x 23 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr z aukcji 11 czerwca 1995
olej, płótno
70.5 x 52 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
27.7 x 22.4 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, papier
25.5 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
101 x 150 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
62.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
32.7 x 41 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
89 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana: