olej, płótno
84 x 149.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
17 900 zł
Pozycja nr z aukcji 20 marca 1994
olej, deska
26.5 x 35 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 700 zł
olej, płótno
80 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
38.5 x 32 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
60.5 x 87 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
olej, płótno
61 x 81 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
olej, tektura
22.5 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, płótno
29.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, tektura
51 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, tektura
62.5 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
olej, tektura
63.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł