olej, płótno
62.5 x 91 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
olej, płótno
50.5 x 43 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
121 000 zł
Pozycja nr z aukcji 2 czerwca 1996
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
19 500 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
30 x 18.2 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
akwarela, karton
25 x 17 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, tektura
37 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
63 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
14 500 zł
olej, płótno
48 x 63.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
69 x 49 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr z aukcji 10 marca 1996
55.5 x 42 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł