Pozycja nr 76 z aukcji 8 kwietnia 2001
40.3 x 28 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 75 z aukcji 8 kwietnia 2001
25 x 25 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Pozycja nr 74 z aukcji 8 kwietnia 2001
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 8 kwietnia 2001
litografia, papier
19.7 x 24 cm
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
2 900 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 8 kwietnia 2001
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 8 kwietnia 2001
Cena wywoławcza:
6 600 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
kredka, karton
57 x 44 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
92.3 x 73.3 cm
Cena wywoławcza:
4 300 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 8 kwietnia 2001
akwarela, papier
72.5 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
64.8 x 46.8 cm
Cena wywoławcza:
8 100 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 8 kwietnia 2001
olej, płótno
82 x 70 cm
Cena wywoławcza:
6 100 zł
Cena uzyskana:
17 500 zł