olej, płótno
89 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
akwarela, papier
25.5 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
14.5 x 23 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
27.7 x 22.4 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, tektura
64 x 43 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
49 x 56 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
olej, płótno
58 x 57 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
32.7 x 41 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
olej, płótno
59.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr z aukcji 12 marca 1995
olej, płótno
65.5 x 92 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł