olej, płótno
41 x 33 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr z aukcji 12 marca 1995
olej, tektura
35 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, tektura
34.2 x 42 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
115 x 92.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
63.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
akryl, tektura
64 x 64 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
50.3 x 62.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
olej, płótno
56.5 x 73.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł