49.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
86 x 130.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
60 x 40 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, tektura
32 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
akwarela, papier
32 x 68 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 250 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
47 500 zł
olej, płótno
81 x 64 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
10 300 zł
akwarela, papier
37.5 x 54.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
olej, płótno
55.5 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 900 zł
akwarela, papier
33.8 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł