Pozycja nr 11 z aukcji 23 września 1990
olej, płótno
42 x 53 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 23 września 1990
olej, płótno
49 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
1 750 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, tektura
33.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
1 050 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł