Pozycja nr z aukcji 11 czerwca 1995
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
70 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
olej, płótno
54.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
76 x 120 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
44 000 zł
olej, płótno
70.5 x 52 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
olej, płótno
101 x 150 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
64 x 85 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, płótno
52 x 63 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
117 x 90 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 200 zł
olej, płótno
39 x 48 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł