akwarela, papier
35 x 47 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
olej, tektura
24.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
olej, płótno
61 x 38 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
550 zł
olej, tektura
47 x 68 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
akwarela, karton
63.5 x 44 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
olej, płótno
74 x 96.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 300 zł
olej, tektura
48 x 65 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
18 200 zł