Pozycja nr z aukcji 11 czerwca 1995
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
41.5 x 31 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 12 marca 1995
olej, płótno
54 x 42 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, tektura
35 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
akwarela, papier
35.6 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, papier
35 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
71 x 95.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, tektura
49.5 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana: