Pozycja nr z aukcji 20 grudnia 1992
olej, płótno
46.5 x 71 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
olej, płótno
75.5 x 125.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
olej, płótno
60 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
olej, płótno
55 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
54.5 x 74 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł
olej, płótno
63 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 500 zł
olej, płótno
89 x 72 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł