67 x cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Pozycja nr z aukcji 4 czerwca 2000
olej, płótno
132 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
olej, płótno
77 x 101.5 cm
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
700 000 zł
olej, płótno
81 x 120 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
180 000 zł
58.5 x cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
olej, sklejka
37 x 57.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
100 000 zł
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
olej, płótno
44.5 x 69 cm
Cena wywoławcza:
350 000 zł
Cena uzyskana:
720 000 zł
szkło
x cm
Waga: 234 g
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
x cm
Waga: 990 g
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł